Dette er resultater fra Lampe Challenge 2019. Se de siste resultatene fra Lampe Challenge 2020 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
AIK Basket Boys 07 Elite
AIK Basket Svart Boys 06 Elite
AIK Basket Gul Boys 06 Open
AIK Basket White Girls 06 Elite
AIK Basket Black Girls 06 Elite
AIK Basket Yellow Girls 06 Open
AIK Basket svart Girls 05 Elite
AIK Basket vit Girls 05 Open
AIK Basket Girls 04 Elite
Alvik Basket Boys 06 Elite
Alvik Basket Green Boys 05 Elite
Alvik Basket Yellow Boys 05 Open
Alvik Basket Boys U17 Elite
Alvik Basket Girls 05 Elite
Alvik Basket Girls 04 Elite
BBK Sundsvall Boys U17 Elite
BC Luleå Boys U17 Elite
BJBS Riga/A.Kraukla VEF Girls 07 Elite
BJBS Riga/DSN Boys 07 Elite
Bollstanäs Basket Girls 06 Elite
Botkyrka Basketklubb Girls 07 Elite
Botkyrka Basketklubb Girls 04 Elite
BS Riga Boys 05 Elite
BS Riga/Ridzene Boys 07 Elite
BS Riga/Ridzene Boys 07 Open
BS Riga/Ridzene Boys 06 Elite
BS Riga/Ridzene Girls 07 Elite
BS Riga/Ridzene Girls 07 Elite
CD Presentacion Granada Girls 06 Open
CD Presentacion Granada Girls 04 Elite
Central Basket Boys 04 Elite
Djursholm Indians Boys 07 Elite
Djursholm Indians Boys 07 Open
Djursholm Indians Boys 06 Elite
Duvbo IK Röd Girls 07 Elite
Duvbo IK Girls 05 Elite
Espoo Basket Team EBT Girls 05 Open
Fryshuset Basket Boys 06 Elite
Fryshuset Basket Boys 06 Open
Fryshuset Basket Boys 04 Elite
Fryshuset Basket Girls 05 Elite
FUBB Boys 05 Open
Haga Haninge Boys 07 Elite
Haga Haninge Haninge Girls 07 Elite
Haga Haninge Haga Röd Girls 06 Elite
Haga Haninge Haga Vit Girls 06 Open
Hammarby Basket Green Boys 07 Elite
Hammarby Basket Yellow Boys 07 Open
Hammarby Basket White Boys 07 Open
Hammarby Basket Boys 06 Elite
Hammarby Basket White Boys 06 Open
Hammarby Basket Yellow Boys 06 Open
Hammarby Basket Boys 05 Elite
Hammarby Basket Yellow Boys 05 Open
Hammarby Basket White Boys 05 Open
Hammarby Basket Grön Boys 04 Elite
Hammarby Basket Vit Boys 04 Open
Hammarby Basket Boys U17 Elite
Hammarby Basket Green Girls 06 Open
Hammarby Basket Yellow Girls 06 Open
Hammarby Basket White Girls 06 Open
Hammarby Basket Girls 04 Open
Huddinge Basket Boys 06 Open
Huddinge Basket Boys 04 Elite
Huddinge Basket Boys U17 Elite
Jugla Boys 06 Open
Jugla Girls 07 Elite
Jugla Girls 06 Elite
Jūrmala Girls 05 Open
Jūrmala Girls 04 Elite
Keravan Kori-80 Girls 07 Elite
KFUM Tyresö Basket Girls 05 Elite
KFUM Uppsala Boys 04 Elite
KFUM Uppsala Boys U17 Elite
KFUM Uppsala Girls 07 Elite
KFUM Örebro Boys 04 Open
Klaipėdos V. Knašiaus KM Boys 06 Elite
Kungsholmen Basket Boys 05 Elite
Lidingö Basket Boys U17 Elite
Liepājas Sports game School Girls 07 Elite
Malbas Boys 07 Elite
Malbas Boys 06 Elite
Norrköping Dolphins Boys 05 Elite
Nyköping Basket Girls 04 Elite
Plungės SRC Boys 07 Elite
Plungės SRC Girls 05 Open
Raseiniai KKSC Boys 05 Elite
Roja Sport School Boys 05 Open
SBBK White Boys 05 Open
SBBK White Girls 04 Open
Sigtuna Basket Boys 07 Open
Sigtuna Basket Boys 04 Open
Siguldas Sporta Skola Boys 05 Elite
Siguldas Sporta Skola Girls 05 Open
Skuru Basket Boys 06 Open
Skuru Basket Girls 06 Elite
Skuru Basket Girls 05 Open
Smiltene Girls 06 Open
Spånga Basket Girls 07 Elite
Spånga Basket Girls 06 Elite
Spånga Basket Girls 05 Elite
Sverresborg Boys 04 Elite
Södertälje BBK Boys 05 Elite
Södertälje BBK SBBK Boys 04 Elite
Södertälje BBK Girls 04 Elite
Talsi Boys 07 Open
Talsi Boys 04 Elite
Tampereen Pyrintö Boys 06 Open
Tampereen Pyrintö red Boys 05 Open
Tampereen Pyrintö white Boys 05 Open
Turun Riento Girls 04 Open
WB-Pantterit Girls 05 Elite
WB-Pantterit Girls 05 Open
Viby basket Boys 07 Open
Viby basket röd Boys 04 Open
Viby basket Boys U17 Elite
Viby basket Röd Girls 05 Elite
Viby basket Vit Girls 05 Open
Viby basket Girls 04 Open
Viljandi SK/QUERCUS Boys 07 Open
Åkersberga Basket Girls 06 Elite
Åkersberga Basket Girls 06 Open
Östersund Basket Girls 04 Elite
Östervåla Buzzards Girls 07 Elite
Maxdax Hökarängsskolan Basketshop.se Preem Globen Bara Bajare Hammarby Basket Johan och Nyström